Trainingen

Op deze pagina kan je meer informatie vinden over de jeugdtrainingen. Deze trainingen worden opgesteld zodat ze voldoen aan ROBA's sportbeleidsplan en de trainingstechnische eindtermen.

De trainingen worden ingedeeld in twee categorieën:

  • De algemene trainingen
  • De specifieke trainingen

De specifieke trainingen gaan meestal door op andere dagen dan de algemene trainingen en gebeuren steeds in samenspraak met de desbetreffende trainer!

 

Kern Betekom - Algemene training:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Dinsdag 18u30 - 20u00 Kangoeroes Johan Smets
Anouck Hombroeckx
Lisa Van Kriekingen
Bram Grymonpon
    Benjamins Johan Smets
Anouck Hombroeckx
Lisa Van Kriekingen
Bram Grymonpon
    Pupillen Gerrit Van Kriekingen
Ewoud Willems
Benjamin Smets
Chantal Morret
    Miniemen Paul Van Den Bergh
Ilse Wouters
Dirk Smolders
Donderdag 18u30 - 20u00 Kangoeroes Johan Smets
Anouck Hombroeckx
Katleen Heiremans
Ward Grymonpon
    Benjamins Johan Smets
Anouck Hombroeckx
Katleen Heiremans
Ward Grymonpon
    Pupillen Gerrit Van Kriekingen
Ewoud Willems
Benjamin Smets
Chantal Morret
    Miniemen Paul Van Den Bergh
Ilse Wouters
Dirk Smolders

 

Kern Betekom - Specifieke training:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Zaterdag of Zondag 10u30-12u00 Bosloop (jeugd) Paul Van Den Bergh
Disndag (indoor
training enkel tijdens
Winterperiode en op uitnodiging)
18u30 - 20u00 Pupillen Ilse Wouters
Donderdag (indoor
training enkel tijdens
Winterperiode en op uitnodiging)
18u00 - 19u30 Miniemen Ilse Wouters

De locatie en dag in samenspraak met betrokken trainer!

 

Kern Diest - Algemene training:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Dinsdag 18u00 - 19u00 Kangoeroes Jeroen Ceyssens
Ide Van Uytsel
Yamina Vansimpsen
Ilse Beken
Koen Peeters
Ronny Frederickx
Jo Wittevrouw
  18u00 - 19u00 Benjamins Jeroen Ceyssens
Ide Van Uytsel
Yamina Vansimpsen
Sarah Van Ruitenburgh
Ilse Beken
Koen Peeters
Ronny Frederickx
Jo Wittevrouw
  18u00 - 19u15 Pupillen Sarah Van Ruitenburgh
Ilse Beken
Koen Peeters
Ronny Frederickx
Jo Wittevrouw
  18u45 - 20u00 Miniemen Romy Roucourt
Ilse Beken
Glen De Roeck
Yves Sneyers
Zacarya Aznag
Koen Peeters
Ronny Frederickx
Jo Wittevrouw
    Veldloop trainingen (winterseizoen) Gerd Joos
Donderdag 18u00 - 19u15 Benjamins (wedstrijdgroep*) Jeroen Ceyssens
Ide Van Uytsel
Yamina Vansimpsen
Sarah Van Ruitenburgh
Ilse Beken
Koen Peeters
Ronny Frederickx
Jo Wittevrouw
  18u00 - 19u15 Pupillen (wedstrijdgroep*) Ilse Beken
Koen Peeters
Ronny Frederickx
Jo Wittevrouw
  18u45 - 20u00 Miniemen (wedstrijdgroep*) Romy Roucourt
Ilse Beken
Glen De Roeck
Yves Sneyers
Zacarya Aznag
Koen Peeters
Ronny Frederickx
Jo Wittevrouw
    Veldloop trainingen (winterseizoen) Gerd Joos

* wedstrijdgroep zijn degene die minstens aan een aantal wedstrijden hebben deelgenomen bvb Benjamins (3), pupil (4) en miniemen (5). Alle nieuwe aansluiters trainen sowieso 2 keer per week.

 

Kern Wespelaar - Algemene training:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Woensdag 18u00 - 19u00 Kangoeroes Hannelore Hendrickx
Anneleen Witpas
  18u00 - 19u00 Benjamins Elias Fivez
Hannelore Hendrickx
Anneleen Witpas
  18u00 - 19u30 Pupillen Daphne De Boeck
Michael Eelen
Tim Van Rompaey
  18u00 - 19u30 Miniemen Daphne De Boeck
Michael Eelen
Tim Van Rompaey
Vrijdag 18u00 - 19u00 Kangoeroes Dide Jaubin
Hannelore Hendrickx
Wouter Van Den Berghe
Theresa De Ryck
Anneleen Witpas
  18u00 - 19u00 Benjamins Elias Fivez
Dide Jaubin
Hannelore Hendrickx
Wouter Van Den Berghe
Theresa De Ryck
Anneleen Witpas​​​​​​​
  18u00 - 19u30 Pupillen Daphne De Boeck
Michael Eelen
Tim Van Rompaey
  18u00 - 19u30 Miniemen Daphne De Boeck
Michael Eelen
Tim Van Rompaey

 

Trainingskern "The Yellow Armada - Berlare" - Algemene training:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Maandag 19u00 Kangoeroes  
  19u00 Benjamins  
  19u00 Pupillen  
  19u00 Miniemen