Trainingsinfo

Trainingsinfo

Op deze pagina kun je meer informatie vinden over onze trainers en hun trainingen. Trainingen worden onderscheiden in twee categorieën:

  • De algemene trainingen
  • De specifieke trainingen

De specifieke trainingen gaan meestal door op andere dagen dan de algemene en in samenspraak met de desbetreffende trainer!

ROBA - Specifieke trainingen op afspraak!

Plaats en locatie in samenspraak met betrokken trainer!

 Tijdstip Doelgroep Trainer Contact
 op afspraak  Hoog (AC)  Olivier De Smul  0494 17 62 51
 op afspraak  Atletenopvolging universitair  Marlon Gevaert  

 

Kern Betekom - Algemene trainingen

 Tijdstip Doelgroep Trainer Contact
 Maandag      
 19u00 - 20u15  Recreanten    
       
 Dinsdag      
 18u30 - 20u00  BEN  Johan Smets  0476 42 30 05
 18u30 - 20u00  BEN  Dirk Smolders  0473 29 24 66
 18u30 - 20u00  PUP  Gerrit Van Kriekingen  0473 88 38 58
 18u30 - 20u00  MIN  Paul Van Den Bergh  0498 52 30 90
 18u30 - 20u00  PUP/MIN  Dirk Wouters  0498 44 80 42
 18u30 - 20u00  Meerkampgroep AC    
     Fons Van Der Auwera  0499 28 80 07
 18u45 - 20u00  Loopgroep vanaf CAD  Luk Verlaenen  0495 59 21 05
       
     Armand Puttemans  0498 85 12 73
     Paul Van Den Bergh  0498 52 30 90
     Julia Vangoolen  016 53 12 08
 19u00 - 20u00  JUN / SEN  Dirk Van Kerkhoven  013 77 87 93
 19u00 - 20u00  MAS /  Recreanten  Wim De Roover  016 69 71 61
       
 Woensdag      
 18u30 - 20u00  Meerkampgroep AC  Peter Dreessen  0476 49 74 71
     Fons Van Der Auwera  0499 18 80 07
     Anja Symons  
 19u00 - 20u15  Recreanten    
 19u00 - 20u00  Recreanten    
       
 Donderdag      
 18u30 - 20u00  BEN  Johan Smets  0476 42 30 05
 18u30 - 20u00  PUP  Gerrit Van Kriekingen  0473 88 38 58
 18u30 - 20u00  MIN  Paul Van Den Bergh  0498 52 30 90
 18u30 - 20u00  PUP / MIN  Ilse Wouters  0496 53 22 69
 18u30 - 20u00  PUP / MIN  Fons Van Der Auwera  0499 18 80 07
 18u45 - 20u00  Loopgroep vanaf CAD  Luk Verlaenen  0495 59 21 05
       
     Armand Puttemans  0498 85 12 73
     Paul Van Den Bergh  0498 52 30 90
     Julia Van Goolen  016 53 12 08
 19u00 - 20u00  JUN / SEN  Dirk Van Kerkhoven  013 77 87 93
 19u00 - 20u00  MAS / Recreanten  Wim De Roover  016 69 71 61
       
Vrijdag      
  18u30 - 20u00   Meerkampgroep AC  Peter Dreessen  0476 49 74 71
     Anja Symons  
       
Zaterdag      
  10u00 - 12u00   Meerkampgroep AC  Peter Dreessen  0476 49 74 71
    Polsstokgroep AC  Nathalie Andries  0496 64 07 33

Kern Betekom - Specifieke trainingen

Plaats en locatie in samenspraak met betrokken trainer!

Tijdstip Discipline Trainer Contact
 10u30 - 12u00  Bosloop (jeugd)  Paul Van Den Bergh  016 56 06 50
 10u30 - 12u00  Bosloop (AC)  Dirk Van Kerkhoven  013 77 87 93

 

Kern Diest - Algemene trainingen

Tijdstip Doelgroep Trainer Contact
       
 Dinsdag      
 18u00 - 19u00  BEN  Romy Roucourt  
 18u00 - 19u00  PUP en ouder  Peter Dreessen  
 18u00 - 20u00  vanaf CAD - afstand  Chris Wouters  
       
 18u00 - 20u00  Recreanten  Patrick Vervoort  013 77 56 88
       
 Donderdag      
 18u00 - 19u00  BEN  Romy Roucourt  
 18u00 - 19u00  PUP en ouder  Peter Dreessen  
 18u00 - 20u00  vanaf CAD - afstand  Chris Wouters  
       
 18u00 - 20u00  Recreanten  Patrick Vervoort  013 77 56 88

Kern Diest - Specifieke trainingen

Plaats en locatie in samenspraak met betrokken trainer!

Tijdstip Discipline Trainer Contact
       
 Dinsdag - Woensdag - Vrijdag - Zaterdag (10u00 - 12u00)    
 18u30 - 20u00 Meerkamp - Ver - Hinkstap vanaf CAD  Peter Dreessen  0476 49 74 71
 18u00 - 20u00  Opvolging vanaf scholier  Marlon Gevaert  

 

Kern Wespelaar - Algemene trainingen

Tijdstip Doelgroep Trainer Contact
       
 Dinsdag      
 18u30 - 20u30  Instap Cad/Schol/Jun  Vera Meuris  
 18u30 - 20u30  Poly groep + Afstand vanaf Cad  Vera Meuris  
       
Woensdag      
 18u00 - 19u00  KAN / BEN  Dide Jaubin  
 18u00 - 19u00  KAN / BEN  Hannelore Hendrickx  
 18u00 - 19u00  KAN / BEN  Wouter Van Den Berghe  
 18u00 - 19u30  PUP / MIN  Daphne De Boeck  016 85 09 10
 18u00 - 19u30  PUP / MIN  Michael Eelen  
 18u00 - 19u30  PUP / MIN  Tim Van Rompaey  0479/857514
 19u30 - 20u30  CAD / SCHOL  Michael Eelen  
 19u30 - 20u30  CAD / SCHOL  Tim Van Rompaey  0479/857514
 18u30 - 20u30  Sprint - horden vanaf CAD  Jo Rijken  016 53 34 05
       
 Donderdag      
 18u30 - 20u30  Instap cad/schol/jun  Vera Meuris  
 18u30 - 20u30  Poly groep + Afstand vanaf Cad  Vera Meuris  
 20u00 - 21u30  Afstand SEN/MAS/Rec    
       
 Vrijdag      
 18u00 - 19u00  KAN / BEN  Dide Jaubin  
 18u00 - 19u00  KAN / BEN  Hannelore Hendrickx  
 18u00 - 19u00  KAN / BEN  Wouter Van Den Berghe  
 18u00 - 19u00  KAN / BEN  Dries Geeraerts  assistentie
 18u00 - 19u00  KAN / BEN  Clara De Ryck  assistentie
 18u00 - 19u00  KAN / BEN  Theresa De Ryck  assistentie
 18u00 - 19u00  KAN / BEN  Seppe Gevaert  assistentie
 18u00 - 19u30  PUP / MIN  Daphne De Boeck  016 85 09 10
 18u00 - 19u30  PUP / MIN  Michael Eelen  
 18u00 - 19u30  PUP / MIN  Tim Van Rompaey  0479/857514
 19u30 - 20u30  CAD / SCHOL  Tim Van Rompaey  0479/857514
 18u30 - 20u30  Sprint - horden vanaf CAD  Jo Rijken  016 53 34 05
       

 

Kern Wespelaar - Specifieke trainingen

Plaats en locatie in samenspraak met betrokken trainer!

 

Tijdstip Discipline Trainer Contact
       
 Dinsdag      
 18u30 - 20u30  Sprint - horden vanaf CAD  Jo Rijken  016 53 34 05
       
       
Vrijdag      
 18u30 - 20u30  Algemeen Nathalie Andries