Juryleden

ROBA heeft een grote schare juryleden op Provinciaal, Nationaal en Internationaal vlak. Hieronder kan je ze allemaal terugvinden.

Jury logo rood = Niveau 3 jurylid
Jury logo groen = Niveau 2 jurylid
Jury logo wit = Niveau 1 jurylid

Naam

 

Telefoon e-mail
Robert Hicketick Jury logo rood +32 16 567843
+32 495 878396
robert.hicketick@skynet.be
Leopold Geskens Jury logo groen +32 2 2518139 leopold.geskens@pandora.be
Luc Vandecauter Jury logo groen +32 2 7203019 luc.vandecauter@hotmail.com
Marc Vercruysse Jury logo groen +32 477 333543 vercruysse.demeulemeester@gmail.com
Chris Andries Jury logo wit +32 16 537788 christel.andries@siba.be
Harry Andries Jury logo wit +32 16 537788 harry.andries@telenet.be
Johan Andries Jury logo wit +32 16 561515 johankine@gmail.com
Sabine Bervoet Jury logo wit    
François Dupont Jury logo wit +32 474 312575 francois.dupont@telenet.be
Els Gijsemans Jury logo wit +32 474 769348 els.gijsemans@gmail.com
Erik Happaerts Jury logo wit    
Jan Lyssens Jury logo wit +32 16 502161 jan.lyssens@pandora.be
Bart Stroobandt Jury logo wit +32 468 119231 bart.stroobandt@telenet.be
Filip Symons Jury logo wit +32 475 865767 filsym@outlook.com
Eddy Versin Jury logo wit +32 16 404970
+32 476 874613
eddy.versin@hotmail.com
Luc Versin Jury logo wit +32 478 480277 versin.luc@gmail.com
Lieve Vinckx Jury logo wit +32 486 259818 lieve_vinckx@hotmail.com
Jozef Buelens

nationaal erejurylid

   
Georges Lefevre

nationaal erejurylid

   
Laurent Leysen

nationaal erejurylid

   
Willy Verhaegen

provinciaal erejurylid